Tavaly egy látássérült fiatalember megkapta az okos fehér botot és a hozzá tartozó okostelefont. A téma kapcsán a Kossuth rádió „Napközben” című műsorában nyilatkozott Fodor Ágnes, a Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete elnöke.