Az ELTE Társadalomtudományi Kar és az Ébredések Alapítvány közös szervezésében került megrendezésre május 22-én a XXIX. Közösségi Pszichiátriai, Addiktológiai és Mentálhigiénés Konferencia, melynek aktuális témája „a személyes és közösségi áldozatiság – jóvátétel és reziliencia” volt. A konferencia szervezői plenáris ülésekkel és jó gyakorlatokat bemutató workshopokkal várták a közösségi pszichiátriai ellátásban érdekelt mentálhigiénés szakértőket.